Visioon

PiibliPäevad (PP) on suurim Eesti kristlik noortefestival, mis toob kokku suure hulga kristlasnoori üle kogu riigi. Tänaseks on varasemast Piiblipäevadest kasvanud suurem liikumine, mida tuntakse PP Festivali nime all.

Festivali raames kohtuvad noored üle Eesti igal aastal ühiselt jagatud elumuutvateks kogemusteks. PP on muutnud aastate jooksul sadade ja tuhandete noorte elusid – eelmise aasta festivalist võttis osa üle 900 noore ning vägev oleks ka Sind selle aasta osalejate seas näha!

Minu inimesed visioon

Mitte kedagi pole siia maailma loodud elama ega olema üksinda. Meid on asetatud just siia teiste inimeste keskele. Lihtne on mõelda mina ja nemad, aga miks mitte hoopis meie ja minu?

Selle aasta PP festival kannab pealkirja “Minu inimesed” ning selle taga on oluline mõte Jumala kõikehõlmavast armastusest kogu inimkonna vastu, luues ja kutsudes meid oma inimesteks. Kogedes seda armastust ja kohtudes Jumalaga võime õppida nägema inimesi meie ümber totaalselt erinevast vaatenurgast. Kolme päeva jooksul maadleme nii nende küsimustega, mis meis tekivad kui püüame mõista Jumala armastust ning armastada inimesi meie ümber kuid kuuleme ka inspireerivaid ja julgustavaid lugusid Eesti noortelt endilt. PP2019 inspiratsiooniks on olnud Jeesuse kõneldud lugu “Kadunud pojast”. Usume, et selle aasta PP saab kõnetada inimesi erinevast vanusest ja taustast ning inspireerida ja aidata praktiliselt, et mõista Jumala plaani ja kutset meie elude jaoks. Selle aasta PP kujundus kannab endas sõnumit, mida iseloomustavad hästi Chalice'i sõnad: “Nad on head inimesed, nad meeldiks sulle ka, ma ei usu et sa kõiki neid tunned ja vaevalt nad üksteistki tunnevad.” Meie inimesed on erinäolised, ainulaadsed ja vahelduvate emotsioonidega. Sinu tänane emotsioon ei pruugi olla see sama, mida tunned PP ajal. Kuigi meil kõigil on omad asjad ajada, moodustame me terviku, oleme osa rahvast. Nad on Sinu inimesed ja Sina oled nende oma!

PP19 visiooniks on olla ELAV ja noortepärane festival, jagades noortele lugusid TÕELISEST elust, koos selle rõõmude ja valudega. Teeme seda kõike KIRGLIKULT, uskudes, et meie JULGED sammud võivad olla iga noorte jaoks SÜTITAVA eeskujuga. Sel aastal pöörame eriliselt tähelepanu MINU INIMESTELE, leides enda koha nende keskel, õppides neid tundma, väärtustama ja armastama.

PP19 “Minu inimesed” on kolmepäevane festival, kus läbipaistvalt räägitud lugude kaudu tuleb esile see, kuidas Jumal saab elusid muuta ja kujundada – seda läbi elu kõrghetkede, aga ka raskete kukkumiste. Saame kogeda, kuidas koos Jumalaga elades on meil tõeline mõju meid ümbritsevatele inimestele. Mitmekülgsete kõnelejate, siiraste lugude, elava muusika, aktiivsete grupiaegade ning arutelude kaudu sünnib keskkond, kus Jumal saab puudutada, taastada, tervendada ning kutsuda elama tõeliselt mõjukat elu!