Miks peaksid tulema?

Täna on Eestis iga 1000 noore kohta 8 noort, kes on aasta jooksul mingil moel seotud kogudusega. Usume, et seda on võimalik muuta, kui tänased noored on valmis tõeliselt pühenduma Jeesusele ja Tema läkitusele. Tahame olla usuliikumine, mis võimestaks ja julgustaks kristlasnoori üle Eesti, elama evangeelselt teadlikku ja jüngerlikku elu ning panustama oma andidega kaasa kohalikus koguduses ja kogukonnas. Selleks, et kristliku koguduse lugu Eestis läheks edasi kasvavalt, vajame muutust ja usume, et just järgmised põlvkonnad, kes tunnevad isiklikult Jeesust, on selle aluseks.

Mis on misjonikool?

PP Misjonikool on keskkond, kus pooleks aastaks pühendume üheskoos, et õppida Jeesuse eeskujust ning praktiliselt rakendada õpitut. Õpime paremini tundma enda ande, Piiblit ja selle terviklugu ning kuidas teisi vaimulikult aidata kasvada. Omandame praktilisi kogemusi mentorlusest ja väikegrupi juhtimisest ning meeskondlikust toimimisest. Lisaks võtame aega osaduseks, vaimulikuks julgustuseks, ülistuseks ja palveks. See tähendab, et sul on võimalus iga kuu olla osa mini PP festivalist!

Kellele see kool on?

PP Misjonikool on kõigile kristlasnoortele vanuses 14-27, kes tahavad kasvada oma usus, õppida paremini Piiblit tundma ning panustada enda ümber olevate inimeste eludesse. Tule kasvõi terve oma noortegrupiga, aga kindlasti innustame tulema võimalusel vähemalt kahekesi.

Millal ja kus?
PP Misjonikool leiab aset 6 kuu jooksul, mille käigus toimub 6 õppesessiooni ja 5 mentorkohtumist. Kuna oleme ajas, kus kõik võib kiiresti muutuda, oleme valmistunud kooli läbiviimiseks mitmel moel. Kui piirangud lubavad tuleme sessioonideks kokku, kui olukord on keerulisem, toimub Misjonikool Zoomi platvormil (eelmise aasta osalejate kogemus kinnitab, et see oli samuti sisuline, lõbus ja kvaliteetne!). Kohapealsed kohtumised toimuvad Tallinnas Kõrgema Usuteadusliku Seminari ruumides ning viimane kohtumine Nuutsaku puhkekeskuses. Iga õppesessiooni vahele jääb üks oluline kuni 2h grupimentorlus kohtumine Zoomi keskkonnas. Kas oled valmis andma oma poolest aastast ühe laupäeva kuus ning lisaks paar tundi iga teisest laupäevast, et näha muutust Eestimaal?

4.12 I kohtumine (Hübriidis) “Vaimustatud ja läkitatud”
18.12 mentorkohtumine (Zoomis)
8.01 II kohtumine (Zoomis) “Kutsutud ja läkitatud”
22.01 mentorkohtumine (Zoomis)
5.02 III kohtumine “Väärtustatud ja läkitatud”
19.02 mentorkohtumine (Zoomis)
12.03 IV kohtumine “Varustatud ja läkitatud”
26.03 mentorkohtumine (Zoomis)
15.04 V kohtumine “Juhitud ja läkitatud” (suur reede)
30.04 mentorkohtumine (Zoomis)
13.-14.05 VI kohtumine “Võimestatud ja läkitatud”

Rohkem lisainfot PP Misjonikoolist ja kandideerimisest leiad SIIT.

Oleme põnevil sinuga koos õppimisest!
PP misjonikooli meeskond