mentorid

PPFestivali mentorlusvestluse käigus mentor toetab ja julgustab sind isiklikus ja vaimulikus arengus. Mentorvestlusele tasub tulla, kui sul on mõni vajadus, küsimus või probleem, mida soovid kellegi elukogenumaga jagada.

Oluline teada:

  • mentorvestluses jagatu on konfidentsiaalne, st see jääb mentori ja sinu vahele
  • mentor ei anna otseseid vastuseid, aga püüab sind küsimuste abil suunata sul endal olukorda analüüsida ja leida järgmised sammud
  • PP videomentorvestlus toimub Zoomis ja kestab 20 minutit, selleks tuleb end ette registreerida
  • soovitame valida mentori, kes on sinuga samast soost

Mentorlusvestlused toimuvad kahes ajavahemikus laupäeval: kell 10:00-12:00 ja 14:15-15:15.

Registreeri siin: PP mentorlus

Aeg | 10:00-12:00

Veljo Kaptein

Olen Veljo (47). Jeesus tuli minu ellu, kui olin 16-aastane. Olen leidnud, et pole midagi paremat siin maailmas, kui elu koos Jumalaga. Suurim väärtus on puhas süda. Jumal on õnnistanud mind ja mu kallist abikaasat Hannat viie väga armsa lapsega. Olen töötanud koolis õpetajana, kaitseväes kaplanina, samuti teeninud neljas Eestimaa koguduses jutlustajana. Viimased 19 aastat olen teeninud Oleviste Kogudust peamiselt noortepastorina. Olen võinud oma usuelus üht-teist õppida ja olen nõus seda teistega jagama. Mulle meeldib lugeda Piiblit, palvetada, veeta aega koos Jumalaga, mängida kitarri ja käia aastaringselt ujumas.

Aeg | Kõik ajad

Meego Remmel

Meego on 3D kogudusest ja igapäevaselt töötab ta eetika õppejõuna Eestis, Euroopas ja tegelikult üle kogu maailma. Ta on abikaasa, isa ja täna ilmselt ka Eesti kõige popim vanaisa Facebookis. Tema usukindlust aitavad kasvatada Heebrialaste 11:1 ja lugu “Jumal, Sul ligemal”. Lisaks õpetamisele, juhtimisele ja inimeste armastamisele on Meego üheks suureks kireks Jazz muusika.

Aeg | 10:00-12:00

Johanna Roosenvald

Olen 30-aastane noor naine, kes tahab oma eluga ülistada Jumalat ning armastada ja teenida inimesi enda ümber. Minu eriala ja elukutse on sotsiaaltöö, aga hetkel olen kahe väikese lapsega kodune. Kuulun 3D kogudusse ja üks minu kõige südamelähedasemaid panustamisviise nii koguduses kui väljaspool on hingehoid ja mentorlus. Eriti igatsen aidata neid, kes on pidanud kogema väärkohtlemist (füüsilist või emotsionaalset) ja kes võitlevad enesehinnanguprobleemide või ärevusega. Aga vestlen hea meelega ka muudel teemadel, nt oma kutsumuse leidmine, paarisuhe, prioriteetide seadmine, ajaplaneerimine jm.

Aeg | 11:00-12:00

Eliza Kobin

Olen Eliza, lätlane abielus eestlasega.
Igapäevaselt tegelen graafilise disaini ja kunstiga. Armastan näha ja kogeda kuidas Jumal tervendab meid, eriti vaimse tervise poolest, ja aitab kasvada. Väga meeldib kui inimesed on valmis rääkima rasketest teemadest ning küsima raskeid küsimusi.

Aeg | Kõik ajad

Jaan Lorens

Olen Toompea kogudusest kus ka teenin kaasa erinevates tööharudes. Mul on kaks imearmast last Elise ja Johan Jaan ja superwoman Geiu abikaasaks. Olen olnud kristlane 11a ja selle aja jooksul olen juhtinud noortetööd Toompea koguduses, olnud noortetöö abipastor Austraalia koguduses ja juhtinud meestetööd Iirimaa koguduses. Minu südame igatsus on aidata ja toetada inimesi nende usuteel, et nende elu oleks rajatud kindlale kaljule, millel nimeks Jeesus.

Aeg | 14:15-15:15

Edite Supe

Olen esimese põlvkonna kristlane. Tartu Salemi koguduse liige. Tulen emotsionaalselt katkisest perest ja olen kogenud depressiooni, läbipõlemise ja leina. Olen näidud elu must-valgena aga nüüd naudin ka Jumala loodud värve. 🙂 Teemad millega tunnen koduselt: masendus, usu kahtlused, konfliktid koguduses, teenimine koguduses.

Aeg | 14:15-15:15

Evelin Tiiter

Kuulun Rakvere Karmeli kogudusse, teenin Healing Rooms´is (Palvekliinikus). Töötan üldhariduskoolis õpetajana. Olen valmis vestlema elulistel ja usulistel teemadel, sest tean, et õigel ajal räägitud ja ülesehitavad sõnad võivad muuta elusid.

Aeg | 14:15-15:15

Laura Herm

Olen Rakvere Reaalgümnaasiumi füüsika ja keemia õpetaja, kes armastab väga Jumalat ja inimesi enda ümber. Aitan Rakvere Karmeli koguduses kaasa noortetöös ja üldiselt meeldib mulle kirikus teha igasuguseid asju, mida parasjagu vaja 🙂 Tunnen end hästi rääkides palvesoovidest, inimeste plaanidest ja isiksusest ning mind motiveerivad ka jutud muusikast ning sellest, kas usk ja teadus on omavahel vastuolus 😉

Aeg | Kõik ajad

Christopher Kontus

Olen 3D koguduse kogukonnajuht ja ülistusmeeskonna eestvedaja. Võimalusel teenin kaasa eestpalvemeeskonnas. Kui sul on elus hariduse, karjääri, suhete või nendega usulistelt seonduvates teemades küsimusi, võta julgelt minuga ühendust. Vestlen hea meelega ka üldiselt kristliku elu teemadel.

Aeg | 14:15-15:15

Enely Lehtme

Mina olen Enely Lehtme, Tartu Salemi koguduse noortejuht. Mu südame igatsus on see, et noorte elud võiksid saada päriselt muudetud Jeesuses! Ma olen inimeste inimene, armastan kvaliteetaegu ning seiklusi! Igapäevaselt töötan psühholoogina.

Aeg | 14:15-15:15

Mati Tiiter

Olen Karmeli koguduse juhatuse liige ja Karmeli Kirik SA nõukogu liige. Vahetevahel jutlustan, juhin koosolekuid ja vastutan ka koosolekutel sisepääsul tervituste-teavituste eest. Osalen Rakvere Healing Rooms palvemeeskonnas. Tahaks väga rääkida teemadel Sõna ja Sõna kasutus oma elus ja palvetes.

Aeg | Kõik ajad

Erki Tamm

Olen isa ja abikaasa, sealjuures olen Eesti EKB Liidu president ja Ülemiste Citysse koguduse rajaja. Olen vaimustatud Eesti noortest ja sellest, mida Jumal teie seas teeb. Mitmeid aastaid pastorina teeninud, olen märganud, kuidas mentorlikud vestlused kannavad vahel väga olulist rolli arusaamistes ja järgmiste sammude tegemisel. Hea meelega räägin Jumalast ja küsimustest sinu enda elust, mis vajaksid kuulamist ja suunamist.

Aeg | 10:00-12:00

Eduard Ülevain

Olen üks Ruut koguduse rajajatest, õpin TÜ-s õigusteadust, tegelen kümnevõistlusega ja hindan väga inimsuhteid.Elasin ka mitmeid aastaid välismaal ning olen pidanud otsima ja usaldama Jumalat läbi erinevate juhtumiste. Hea meelega vestlen valikute tegemistest, distsipliinist, usuotsingutest ja väljakutsetest.

Aeg | 10:00-12:00

Kristel Jürgens

Olen Hermani naine ja nelja lapse ema, Agape Eesti misjonär ja personalijuht, Erakordse Naise mentorkursuse juht ja Agape Kohviku tegija. Igatsen, et üha rohkem inimesi võiks aru saada, kui imeliseks nad on loodud ning elada Jumalaga koos erakordset elu.

Aeg | 10:00-12:00

Kuldar Kaljuste

Olen olnud Noorteühendus Koma misjonär viimased 12 aastat. Komas me varustame noori juhte Eestimaa kogudustes ja sama aegselt oleme perega osa koguduse – Tallinna Kogukonnad rajamisest. Olen teinud pikalt noortetööd ja ka ise noorena mitmest keerulisest asjast läbi läinud. Mõistan mida noored tunnevad ja kogevad iga päev. See on segane aga ülimalt oluline ja äge aeg olla teismeline. Olen valmis kuulama ja kaasa aitama nii nagu vaja. Teemad: Perekond, Suhted, Enesehinnang, Jumala kuulamine, Evangeelium, Koguduse rajamine, Sport & Jeesus

Aeg | 11:00-12:00

Eleri Viinalass

Töötan koolipsühholoogina Vanalinna Hariduskolleegiumis. Olen olnud abielus kümme aastat ja nüüdseks kahe imelise tüdruku ema kellega täna veedan põhilise osa oma ajast. Perega oleme osa Tallinna Kogukondade rajamisest.