kõnelejad

Meego Remmel

Meego on 3D kogudusest ja igapäevaselt töötab ta eetika õppejõuna Eestis, Euroopas ja tegelikult üle kogu maailma. Ta on abikaasa, isa ja täna ilmselt ka Eesti kõige popim vanaisa Facebookis. Tema usukindlust aitavad kasvatada Heebrialaste 11:1 ja lugu “Jumal, Sul ligemal”. Lisaks õpetamisele, juhtimisele ja inimeste armastamisele on Meego üheks suureks kireks Jazz muusika.

Simona Andreas-Sou

Simona on Tallinna Vineyard kogudusest ja igapäevaselt töötab ta Sotsiaalkindlustusametis ning õpib teoloogia erialal Fuller Seminaris. Tema usukindlust aitab kasvatada Johannese evangeelium ja just sellel aastal on ta tundnud, et tema usku aitab kindlustada ka Elevation Worship bändi laul “Jireh”. Lisaks on ta “Sõprade” telesarja ekspert, kirjatarvete armastaja ja koduse avokaado istanduse omanik.

Vahur Kobin

Vahur on Tallinna Kogukondadest, kus ta juhib sealset noortetööd. Lisaks oma koguduse noortele teenib ta ka Eesti erinevate koguduste noori ja noortetöö juhte Noorteühenduses Koma. Vahuri usukindlust kasvatavad alati lood inimeste eksimustest ja sellest, kuidas Jumal toob ikka oma parima esile, aga just see aasta on teda kõnetanud PP bändi (2012 versioon) lugu “Sind armastan Jeesus”. Lisaks on Vahur ka tegelikult suur telestaar tänu tuntud sarjale “Kättemaksukontor”, kus ta jäi kaadrisse oma suure kire-spordiga.

Kadi Tingas

Kadi on Tartu Risttee kogudusest ja igapäevaselt töötab ta noortega. Ta juhib oma koguduses noortetööd, töötab Liidu Noorsootöö Keskuses ja KUSis õppejuhina. Kadi usukindlust on aidanud kasvatada Psalm 46:6 ja viimasel aastal on teda väga kõnetanud Brandon Lake “Too good to not believe” ja Maverick city “Refiner” ülistuslood. Lisaks on Kadi ka suur kohvigurmaan ning salaja väikest viisi kõhutantsija.

Ragne Kivimets

Ragne on Tartu Risttee kogudusest ja igapäevaselt tegeleb ta üldiselt asjadega, kus kohtuvad kombinatsioonis Jumala kutse, sobiv aeg, kirg ja annid. Sinna hulka kuuluvad täna: PPFestivali juhtimine, ülistusmisjonärina Eesti koguduse muusikatöösse panustamine (nt MEW podcast “Inspireeriv ülistus” ja PÖLK bändi juhtimine), Ristteel panustamine ja KUSis vaikselt õppejõu rolli võtmine. Lisaks kõigele õpib ta ka TLÜ-s erialal Organisatsioonikäitumine. Ragne usukindlust aitab kasvatada Kiri heebrealastele ja see aasta on teda kõnetanud Dante Bowe “Voice of God” ja Tasha Cobbs “This is a move”.

Kaarel B. Väljamäe

Kaarel on pastor Tallinna Allika koguduses. Ta on abielus ja isa kolmele armsale lapsele. Lisaks on ta ka kirjutanud nii luule-, proosa- kui draamatekste. Kaarli usukindlust on aidanud kasvatada Psalm 8, aga just viimasel aastal on teda väga kõnetanud Kim Andre Arneseni lugu “Even when He is silent”.
Kõik Kaarlit tundvad inimesed oleksid ilmselt nõus ettepanekuga tema nime muutmiseks – tegelikult on ta täiesti A klassi mees – ehk siis Kaarel A Väljamäe 😉

Mikael Raihhelgauz

Mikael on 3D kogudusest ja igapäevaselt õpib ta TÜ matemaatilise statistika magistrantuuris ja töötab KUSis arendusjuhina. Tema usukindlust aitab kasvatada Roomlastele 8:31-38 ja just sellel aastal on teda väga kõnetanud PP bändi “Ei miski saa” lugu. Lisaks on Mikael paavsti järgi tegemises suurepärane ja kui temast ei peaks tulevikus matemaatikut saama, siis ilmselt ootab teda paavsti koht just Vatikanis.

Helina Voogne

Helina on Laagri Kristlikust kogudusest ja igapäevaselt töötab ta KUSis õppejõu ja haridustehnoloogina ning õpib ka samal ajal Inglismaal magistrantuuris Piiblit ja misjonit. Helina usukindlust kasvatab Efeslaste 3:14-21 enda ja teiste üle palvetamine ning CityAlight lugu “Good and gracious King”. Helina sõbrad kutsuvad teda aga Hunt Kriimsilmaks, sest ta suudab sulle ära seletada kõige keerulisema Piibli salmi, millega sellel hetkel maadled, samal ajal parandades elektrisüsteemi, kohvimasinat ja armastades kogu oma südamega inimesi enda ümber.

Lisete Lige

Lisete on 3D kogudusest ja igapäevaselt töötab ta põhikoolis käsitööõpetajana. Lisaks õpetamisele õpib ta ka ise KUSis 2.kursusel teoloogiat. Lisete usukindlusele on suureks toeks olnud Heebrealaste 10:36, aga just sellel aastal on ta tundnud, et tema usku kindlustavad ka Püha Müristuse “Tõotused” ja Unspoken bändi “You have always been”. Lisaks on ta andunud ETV fänn ja ta kohe üldse ei kannata banaani hingeõhku.

Dione Pallase

Dione on 3D kogudusest ja igapäevaselt käib ta 12. klassis, aitab kaasa koguduse noortetöös ja tegeleb ka tantsimisega. Tema usukindlust on aidanud kasvatada Psalm 121:7 ja PP bändi lugu “Sa oled minuga”. Dione aga üldse ei kannata kana tempura sushit ja Juubeli Saia on ta ristinud ümber Võru Saiaks.