PP Festival 2024 visioon

PP Festival 2024 pealkiri on “Ühes meeles”.

PP Festival 2024 kontseptsioon

Sellel aastal proovime PP Festivaliga midagi täiesti uut!

Esiteks: PP Festival toimub suvel, 27-29. juunil Toosikannu Puhkekeskuses, vabas õhus, looduse keskel ning PÄRISELT festivali kujul!
Erinevad alad, tegevused, ujumisvõimalus ja palju muud!

Teiseks: PP Festivaliga samal ajal ja samas asukohas toimub ka Liidu Koguduste Festival, mis on mõeldud kõigile EKB liidu koguduste liikmetele ja sõpradele! Kuid need kaks üritust toimuvad ERALDI aladel. Samas on võimalus ise valida, millest osa soovid võtta. Üks pilet kehtib mõlemal festivalil ja nende täpsem programm on peagi tulemas!

Loe Liidu Koguduste Festivalist täpsemalt SIIT. Lapsevanemad ei pea nukrutsema, sest mõlema festivali üleselt toimub ka äge ja sisukas lasteprogramm!

Ära jää ilma võimalusest ühiselt Jumalat kogeda! Pane kuupäevad kirja, jää ootama registreerimist ja kohtume Toosikannul!

Toeta

PP Festival on Eesti suurim kristlik (noorte)festival, mille kaudu on saanud muudetud sajad ja tuhanded inimesed üle Eesti. Sel aastal oleme PP meeskonnaga taaskord usujulgelt välja astumas ja katsetamas uut kontseptsiooni, millest saad täpsemalt lugeda SIIT.

PP Festival loodab igal aastal finantsilise toetuse osas tavalistele kogudustele, ettevõtetele ja eraisikutele, kelle abita PP Festival toimuda ei saaks. Igatseme seegi aasta pakkuda osalejatele parimat võimalikku kogemust ning et PP Festival võiks olla sütitavaks kohtumispaigaks, mis annaks noortele ja vanematele julge tõuke elamaks mõjukat elulugu.

Kui tunned, et PP Festivali visoon kõnetab Sind ning tahaksid sellesse ka oma ressurssidega panustada, siis saad meid toetada läbi alljärgnevate rekvisiitide:

Saaja: Eesti EKB Koguduste Liit
A/a: EE472200001120173874
Selgitus: PP24 toetuseks