Asukoht

Asukoha kaart

PP festival toimub Viljandi Baptistikoguduse avarates ja hubastes ruumides. Üle mitmekümne aasta oleme taaskord korraldamas PP festivali just kogudusehoones ning oleme kogu meeskonnaga põnevil sellest, kuidas see saab võimestama kogudusi ning noortetöid üle kogu Viljandimaa.

Transport

PP festivalile sõidutab soodsalt Taisto Liinid. 20. september - 22. september toimuvatele reisidele on võimalus kõigil Taisto Liinide Tallinn-Viljandi-Valga ja Tartu-Viljandi-Pärnu vahel sõitvatel bussiliinidel osta bussipilet keskmiselt kuni 20% Sinu tavahinnast soodsamalt. Soodustust saad kasutada, kui ütled bussijuhile märksõnaks "ppfestival" või ostad pileti ette internetilehelt www.tpilet.ee ja sisestad piletiostu protsessis vastava kuupäeva reisi kampaaniakoodi lahtrisse märksõna "ppfestival" ja vajutad nupule "Rakenda". Pileteid müüakse ette 10 päeva enne reisi toimumist.

Lisaks liinibussidele julgustame noortejuhte leidma häid võimalusi selleks, et ühelegi noorele ei jääks PP'le tuleku takistuseks sobiva transpordi leidmine.

Festivali majutusinfo on leitav registreerimise teksti alt.